Jump to content

Welcome to Invision Power Board
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Serverde user yok bu gidişle patlıycak gibi

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Crawzone

Crawzone

Advanced Member

• Turkish Moderator
  • Member ID:
    35
  • Warn Level:
    0

yaptığı databasede problem yok ama bu millet niye girip oynamıyor anlamış değilim 10 numara server açmış adam gelipte oynamıyorlar bu aksamda kimse girmezse buraya burası patlar dahada kimse girmez

• KevenNax and Aaaept like this

Heart

Heart

Member

• PipPip
  • Members
  • Member ID:
    9
  • Warn Level:
    0
Amk oyuna girebilen varmı diye sorsana hatanın bini bir

Arnitsos

Arnitsos

Member

• PipPip
  • Members
  • Member ID:
    37
  • Warn Level:
    0

ben hata alıpta oyuna giremeyenlerin sayısını çok fazla olduğunu düşünmüyorum.  Öyle birşey olsa hem forumda cok fazla konusu olur, hemde facebook sayfasında yazan kişi sayısı çok olur. Ne yazık ki gönderi altındaki yorum sayıları bile serverin yeteri kadar reklam yapmadığını,Eski karadüzenle bu işlerin bu şekilde yürütülmeyeceğini gösteriyor. Ayriten Türk oyunculara yönelik kc avantajı sağlayan hiç bir  site ile anlaşılmamış. Hadi onu geçtim dolar üzerinden satış yapacaksan bile eskiden olduğu gibi mobil ödeme seçeneği olmalıydı tabi bunlar ince ayrıntı çok önemli değil, zira önemli olan serverin user sayısı.Açıkcası çok üzüldüm böyle geniş bir oyun yelpazesi olan bir oyun mantığı neden insanlara çekici gelmedi anlamış değilim. Şu saatten sonra yapılacak tek şey yöneticilere kalmış.

MDMA

MDMA

Member

• PipPip
  • Members
  • Member ID:
    32
  • Warn Level:
    0

Euro PvP 2011-2013 zamanı güzeldi 19xx pek bugg yoktu server on numara açmış diyosun bir sürü bugg mevcut.

Mage staffla 350-400 vuruyo asas cp basıp spike ile tek atıyo mageye damageler sorunlu çok sorun var artık ölü pvp olarak adlandırılıyor bence eskiden 2-3 k user sabit oynayan sunucudan eser yok artık :D

Arnitsos

Arnitsos

Member

• PipPip
  • Members
  • Member ID:
    37
  • Warn Level:
    0

Eski euro pvp demi bug yoktu şakamı yapıyorsunuz be :) tek tek saydırmayın bugları. Damageler biraz düzeysiz olmuş onun dışında ekran bugu skill sorunu stat sorunu görmedim düzeltilmeyecek sorunlar yok gibi görünüyor. User tutmamasının sebebi yeterli destekçisinin olmaması hem baktığınız zaman serverin mentalitesi eski euro pvp den cokta farklı değil. Eminimki user tutsaydı şimdi bambaşka şeyleri tartışıyor olurduk. 2011-2012 yılındaki euro pvp zamanında  bu tür versiyonda serverlar yoktu Usko db sine en yakın databaseye sahip burası vardı.Bana sorarsan bu serverin Apexkodan kalır yanı yok. Fakat bizim türkler alışmışlar zor server olsun  pre çekelim para yatıralım,günlerce kasalım vs vs. Serveri eleştirmeden önce bir pusu açıp bakmakta yarar var. Para üzerine açılmış server gibi durmuyor. Premium Mattok, Walkrye zorbalığı yok. Ufak tefek gözüme çarpan eksiklik var fakat malesef en büyük eksiklik malum userin gelmemesi. Bunun sebebide bu adamların türklere serveri tanıtmak için yeterli alyapıya sahip olmamasıdır. En basitinden Artık pvp ler Banka gibi çalışıyor bir yere telefon numaranı yazdığın zaman işin bitti :) Artık pvp aramana gerek kalmıyor onlar seni buluyor. Umarım farklı çözümler bulunabilir.

Crawzone

Crawzone

Advanced Member

• Turkish Moderator
  • Member ID:
    35
  • Warn Level:
    0
Şuanda oynanıcak tek yer steamko desenize en azından yeni bi server açsa 80 olmak zor oldugu için orda uskodan 83 berserker yere vurma skilini biraz zor açarlar nerden baksan bi 5 6 ay zevk alınır dediğiniz gibi aga 20xx database artık tutmuyor millet 19xx 18xx maplara hasret kaldı burasıda çöküşlerde tutmıycağı dünden belliydi zaten

MDMA

MDMA

Member

• PipPip
  • Members
  • Member ID:
    32
  • Warn Level:
    0

En basitinden Artık pvp ler Banka gibi çalışıyor bir yere telefon numaranı yazdığın zaman işin bitti :) Artık pvp aramana gerek kalmıyor onlar seni buluyor. Umarım farklı çözümler bulunabilir.

Şuraya çok güldüm ya gece 03.25 :D

Dediğin gibi bitanesine numara istiyordu yazmıştım mesaj üstüne mesaj geliyo artık yazmayağım bunu anladım :D

ApexKO ile hiçbir PvP bir tutulamaz ekran bugg yani visual bugg dediğimiz olay sadece Apex'te fixli UsKO'da bile ekran bugu mevcut biliyosun.

ApexKO farklı bir server hiçbir servere benzer yanı yok zaten açan kişilerin hayatını araştırsan serveri açan twostars bu adam çok taşaklı birisi zaten 

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users